Knihovnická lekce 1.A (2019)

Velice pěkně připravený program žáčkům přiblížil příběh o Krtečkovi. Všichni se zapojili do různých činností, nejlepší řešitelé dostali Krtečkův diplom. V lednu bude připravena další lekce. Už se těšíme.

Třídnická hodina 1.A (2019)

Do naší třídy 1.A zavítal milý host, p. V. Kolomazník, zakládající člen sdružení RACEK. Svým poutavým výkladem o ptácích a jejich migraci do teplých krajin žáky zaujal. Nadšení vypuklo, když vytáhl z tašky klec se třemi malými  ptáčky. Ukazal, jak jim chutná pampeliškové listí, drcené skořápky vajíček  a také  vodička…. Continue reading

Vánoční pečení a zdobení medových perníčků ve školní družině (2019)

V týdnu od 9.12.-13.12.2019 jsme ve školní družině pekli a zdobili vánoční medové perníčky. Při válení a vykrajování těsta nám zněly vánoční koledy. Díky pečení perníčků nás každý den provází nádherná vůně a tím se více těšíme na Vánoce….

Vánoční silový čtyřboj chlapců (2019)

Dne 12.12.2019 Vánoční silový čtyřboj chlapců. 3. místo Emanuel Obst ze 7.A v kategorii mladších žáků , 3. místo Simon Barčiš z 9.A, 2. místo Vojtěch Böhm z 8.A a 1. místo Daniel Agel z 9.A v kategorii starších žáků. A celkové 1. místo starších žáků. Gratulujeme.