OVOV – finále (2021)

Dne 2. až 4.9.2021 8 žáků naší školy se zúčastnilo v Brně Republikového finále Odznaku všestrannosti Sazka Olympijského víceboje. Během soutěže, do které nastoupilo 584 účastníků z celé České republiky, žáci absolvovali v průběhu dvou dnů 10 disciplín.  Patronem 12. ročníku byl olympijský vítěz z her v Mexiku v roce 1968 střelec Jan Kůrka.

Nejlepšího umístění v jednotlivých disciplínách dosáhli Amálka Pastrnková z 8.A, Emanuel Obst z 9.A a Jan Pieklo z 5.A. Všichni žáci našeho týmu vylepšili své osobní rekordy a dosáhli na odznaky různých hodnot. Dobrý výkon v běhu na 1000 m podal Karel Zembinský z 5.A.

Kromě sportování si žáci mohli užít zábavu v olympijské vesničce, kde svou techniku představovala Policie ČR nebo automobilka Toyota. Na trenažérech si navíc mohly vyzkoušet veslování nebo zahrát si basketbal na vozíku u stanoviště Českého paralympijského týmu.

Zpátky se žáci vrátili unavení, ale plní hezkých zážitků a vzpomínek ze setkání s českými sportovními legendami.

Všem reprezentantům patří naše poděkování.

Záložka pro permanentní odkaz.

Komentáře jsou uzavřeny.