CAMBRIDGE ZKOUŠKY – červen (2022)

I v letošním školním roce budou mít žáci možnost potvrdit si své znalosti v angličtině při mezinárodně uznávaných Cambridge zkouškách na naší ZŠ Beneše, která jako jediná škola v Bohumíně tyto zkoušky pořádá. Zkoušky úrovní Pre A1 (Starters), A1 (Movers), A2 (Flyers) a B1 proběhnou v prostorech naší školy dne 24. 6. od 7:00 do 12:00 (speaking, listening, writing and reading).

Bližší informace a elektronické přihlášky k vyplnění získáte na:

https://www.hello.cz/cs/jazykove-zkousky/cambridge/terminy/terminy-zkousek-jinamesta

nebo u pana učitele Mgr. Palky.

Věříme, že i letos se přihlásí co nejvíce žáků a potvrdí si tak celosvětově uznávané vědomosti své angličtiny.

Každý úspěšný absolvent získá celosvětově uznávaný CERTIFIKÁT.

 

V loňském roce tyto zkoušky složilo 15 žáků naší školy se 100 % úspěšností!

Záložka pro permanentní odkaz.

Komentáře jsou uzavřeny.