Slavnostní předávání certifikátů ze zkoušek Cambridge English – Bohumín (2022)

Milí rodiče,

rádi bychom Vás touto cestou pozvali na slavnostní předávání certifikátů ze zkoušek Cambridge English, které Vaše děti skládaly v minulém školním roce na ZŠ a MŠ na tř. Dr. E. Beneše. Předávání proběhne ve středu 5.10.2022 od 16:00 ve velké zasedací místnosti (A230) Městského úřadu v Bohumíně. Pokud se budete chtít předávání zúčastnit, potvrďte prosím svou účast v tomto formuláři: https://forms.gle/rS6zvct9CcmkcwXy6 nejpozději do středy 28.9.2022. V případě, že se předávání zúčastnit nechcete, napište mi prosím zprávu a certifikát Vám necháme k vyzvednutí ve škole.

Budeme se těšit!

Za jazykovou školu Hello s pozdravem a přáním příjemného dne,

Mgr. Nikol Reizenauerová

Cambridge Assessment English Centre Exams Manager

Záložka pro permanentní odkaz.

Komentáře jsou uzavřeny.