Recitace na Benešovce

V pátek 8. února proběhlo školní kolo v recitační soutěži v rámci II. stupně a zúčastnilo se jej 10 žáků. Cílem bylo vybrat nejlepší recitátory, kteří by tak školu reprezentovali v kole městském. Ze 6. a 7. třídy byly vybrány žákyně Simona Strzondalová a Tereza Čonková. V kategoriích starších, tedy  8. a 9. tříd, uspěla Barbora Poremská a Romana Widenková. Čtveřice vítězek společně se zástupci z I. stupně, a to Anežkou Gernerovou, Terezou Mirgovou a Míšou Kulovou se pak zúčastnily 27. února městského kola v recitaci. Všem se vystoupení vydařilo a zároveň úspěšně vybojovaly postup do okresního kola, když Anežka Gernerová obsadila ve své kategorii 2. místo a Barbora Poremská mezi staršími uspěla rovněž 2. místem.

6. A             Tereza MIKULAJOVÁ, Simona STRZONDALOVÁ, Dominik SCHMIDT

7. A             Tereza ČONKOVÁ         

8. A             Barbora POREMSKÁ

9. A             Aneta WAJDOVÁ, Markéta SPĚVÁKOVÁ

9. B             Lenka POPPEOVÁ, Nikola JANOSZEWSKÁ, Romana WIDENKOVÁ

 

Postupujícím gratulujeme a ostatním zúčastněným děkujeme za velmi pěkný výkon.

Záložka pro permanentní odkaz.

Komentáře jsou uzavřeny.