Výlet do neznáma (2014)

V neděli 25.5.2014 pořádala Unie rodičů ve spolupráci s vedením školy výlet rodičů,dětí a učitelů do neznáma. Cílovou stanicí cestou vlakem se staly Mosty u Jablunkova. Po krátké chůzi asfaltovou silnicí jsme vstoupili do lesa a místy  poměrně prudkým stoupáním jsme postupovali  po červené značce. Trasa k chatě Skalka nebyla dlouhá, byla dostupná  i rodinám s menšími dětmi. Po krátké přestávce na občerstvení jsme pokračovali dále ke Kamenné chatě, kde nedávno vyrostla hezká rozhledna. Naskytl se nám kouzelný pohled do údolí Dolní a Horní Lomné a na Kozubovou. I když to ze začátku nevypadalo dobře, počasí nám nakonec moc přálo, mnozí si přivezli domů „dárek“ v podobě opálení. Děti si užili houpaček, trampolín, šlapacích autíček a jiných atrakcí, které byly dostupné u všech horských  chat. Výlet se nám všem moc líbil a doufáme, že nebyl poslední.

[flagallery gid=59]

Záložka pro permanentní odkaz.

Komentáře jsou uzavřeny.