Zapraszamy na spotkanie z okazji Dnia dziecka !!!! (2014)

Poslední společný výjezd žáků 2.- 6. tříd na společné setkání dětí v polském Zabelkově se uskutečnil 3. června 2014. I podle fotodokumentace uvidíte, že se všem líbil. Na začátku obdivovali divadelní představení Šípkové Růženky, následovalo sportovní klání družstev a vybíjená. Největší úspěch však sklidila výuka „SPEED STACKS“ tzv. „rychlé kelímky“, se kterou se už žáci setkali na společné akci „Cirkus ve škole“. Tentokrát si to vyzkoušeli sami. Všichni se snažili, ale několika měsíční náskok kamarádů z Polska byl znatelný. Pěkně jsme si to užili, příště vy u nás! S tímto se vrátili domů. Teď to zase chce nápad, jak překvapíme my je.

Spokojení účastníci zájezdu.

[flagallery gid=61]

Záložka pro permanentní odkaz.

Komentáře jsou uzavřeny.