Slavnostní vyřazení žáků 9. třídy (2014)

Dne 23. 6. 2014 proběhlo v salonku Občanského sdružení Maryška slavnostní vyřazení žáků 9. třídy. Během této malé slavnosti jsme si s humorem zavzpomínali na naše školní léta, připomněli jsme si zajímavé zážitky a uvědomili si, že nám končí jedna z významných etap našeho života. Po krátkém, ale velmi milém kulturním programu, který pro nás připravili žáci prvních tříd a žákyně 5.A třídy, došlo na oficiality. Oficiálního projevu se ujala žákyně Barbora Poremská. Poté promluvila paní ředitelka Barbora Bolcarovičová.

Během čtení charakteristiky každého z nás jsme dostali dáreček – hrníček a pamětní list. Na oplátku jsme poté vyučujícím předali malou kytičku.

Žáci 9.třídy

[flagallery gid=62]

 

Záložka pro permanentní odkaz.

Komentáře jsou uzavřeny.