Skok vysoký 2012

Dne 21.ledna, celkem 12  žáků  reprezentovalo naší školu v městské soutěži ve skoku vysokém. Soutěžilo se ve čtyřech kategoriích , a v každé z nich na stupínkách vítězů stal náš zástupce. Hned na začátku soutěže , v kategorii mladších žákyň  Barbora Poremská ze 7.tř. si poradila se všemi soupeřkami a obsadila 1. místo. Simona Mahutová  z 9.třídy skončila druhá v kategorii starších žákyň a tím si polepšila svoje umístěni z loňského turnaje o jednu příčku. V kategorii mladších žáku potěšil nás svým výkonem David Urbanek ze 7.třídy, který se umístil na druhém místě. Starší žáci také přiložili ruku k úspěchu družstva. V napínavém souboji o třetí místo se stejným výsledkem 150cm, ale s menším počtem pokusů byl lepší Rudolf Grabovský z 9.třídy. Jeho spolužák Norbert Franek skončil čtvrtý. Pokus Rudolfa zaútočit na školní rekord 155 cm byl neúspěšný. Ale přesto všichni reprezentanti ukázali naplno svoje umění, bojovnost a týmového ducha. Všem reprezentantům patři naše poděkování a vítězům přejeme hodně úspěchů v okresním kole soutěže.