Jak jsme vařili podzim (2014)

Ve dnech 1. – 2. října, probíhal ve 2. A projekt pod názvem Jak jsme vařili podzim. Hned první den projektu – 1.10. ve středu jsme přišli (my žáci 7. A) opět za našimi kamarády na „malou“ školu a navázali jsme na úspěšnou spolupráci z loňského školního roku. Měli jsme pro děti připraveno několik úkolů: nejprve museli uhodnout hádanku, pak jsme si společně poslechli ukázku ze skladby Čtvero ročních dob (A. Vivaldi). Po poslechu jsme pracovali ve vzájemně promíchaných skupinkách, ve kterých jsme skládali podzimní obrázek J. Lady, skládali jsme rozstřiženou báseň o podzimu, zpívali jsme podzimní písně a pak následovalo výtvarné tvoření – výrobky přírodnin a dlabání dýní. Následující den již pracovali pouze žáci 2.A – vystřihovali a malovali jablíčka, na podzimní vycházce poznávali listnaté stromy a na závěr svou práci pečlivě zhodnotili.

[flagallery gid=67 name=Gallery]

Záložka pro permanentní odkaz.

Komentáře jsou uzavřeny.