Školní kolo konverzační soutěže v angličtině (2015)

V pondělí 26. ledna se na naší škole uskutečnilo školní kolo konverzační soutěže v angličtině. Zúčastnilo se ho celkem 25 žáků.  Z 5.A to byli Viktória Baščáková, Anežka Gernerová, Jakub Nadažy, Vendula Válková a Pavla Tkadlecová. Z 6.A se zúčastnili Hana Krajčovičová, Matěj Pastrnek a Vendula Tomčiaková. Z 6.B Adéla Kráčmarová, Tereza Mirgová, Michal Návrat, Adéla Schmidtová  a Eliška Weberová. Třídu 7.A zastupovali Teo Bébar, Kateřina , Kajzarová, Kateřina Kochová, Martin Rýmař. Třídu 7.B Michal Holub, Martin Hutníček a Martina Prokšová. Ze Třídy 8.A soutěžili Tereza Horáková, Marek Pelikán, Simona Strzondalová a Daniel Tran.

V 1. kategorii 5. tříd se nejlépe umístili:

1. místo: Jakub Nadažy 5.A

2. místo: Anežka Gernerová 5.A

3. místo: Viktória Baščáková 5.A

 

V 2. kategorii 6. a 7. tříd obsadili první 3 místa:

1. místo: Kateřina Kajsarová 7.A

2. místo: Adéla Schmidtová 6.B

3. místo: Michal Holub 7.B

 

V 3. kategorii 8. a 9.  tříd to byli:

1. místo: Daniel Tran 8. A

2. místo: Marek Pelikán 8.A

3. místo: Simona Strzondalová 8.A

 

V městském kole konverzační soutěže, které se koná 18. února na ZŠ Skřečoň,  nás budou reprezentovat Anežka Gernerová a Jakub Nadažy z 5.A, Adéla Schmidtová z 6.B, Kateřina Kajzarová ze 7.A a Daniel Tran a Marek Pelikán z 8.A. Všem žákům děkujeme za účast ve školním kole a přejeme jim mnoho úspěchu v městském kole konverzační soutěže v angličtině.

Záložka pro permanentní odkaz.

Komentáře jsou uzavřeny.