Adaptační pobyt 6. tříd (2015)

Pondělí

Na hřišti jsme si trochu zasoutěžili v předávkách s míči a nakonec jsme v klubovně vytvářeli svůj erb. Děti byly moc šikovné a všem se to líbilo. Na večeři byly dva druhy pizz. Všem dnes chutnalo, dokonce si i přidávali. Nyní už všichni leží ve svých postelích, a nabírají síly na následující den.

[flagallery gid=71 name=Gallery]


Úterý

V dnešním dni jsme měli docela nabitý program, ale všechno jsme zvládli dobře. Začali jsme bohatou snídaní, připravili nám tousty, někdo si mohl ještě přidat pečivo s máslem a džemem. Dopolední aktivity probíhaly v klubovně, kde jsme dotvářeli pohádku Červenou karkulku. Velký ohlas měla i hra „kompot". V druhém bloku jsme se seznamovali se starověkým eposem a děti zkoušely vytvářet vlastní podoby klínového písma. Na oběd jsme měli rajskou polévku a „vepřo, knedlo, zelo". Po odpoledním klidu jsme vyrazili na minitúru  na chatu Filipku. Večer jsme zakončili táborovým ohněm, při němž se jedly párky a zpívalo se. Když jsme se vraceli, byla tma jako v pytli.  Dobrou noc!…

[flagallery gid=72 name=Gallery]


Středa

Markétě a Michalovi se rozcvička líbila. Děti by raději, aby vůbec nebyla 🙂 Plazi se plazili po Vašich dětech. Naštěstí přežili a děti si to užily. Veverky a Kuny běhaly po lese. Na fotkách jsme stihli zachytit pouze ovce, tak nám to odpusťte 🙂 Chuvavu jsme zničili, Gilgameše pohřbili. Vznikl z toho domeček, Gilgamešův hrobeček 🙂 „Diskotéka, to byl KRAVÁÁÁL!!! Hrál se hlavně Majk a Ben. Pokud tady byly myši, chtěly zdrhnout hnedka ven."

[flagallery gid=73 name=Gallery]


Čtvrtek

Vrchol dnešního dne byl iniciační obřad, který proběhl odpoledne. Dobrodruhové se snažili získat Gilgamešovu nesmrtelnost. Všichni obstáli se ctí. V závěru dne proběhla stezka odvahy.

[flagallery gid=74 name=Gallery]


Pátek

Hrádek zahalila hustá mlha. Byli jsme tedy donuceni sedět na chatě. Vytvářeli jsme plakáty zachycující průběh adapťáku. Nechybělo ani závěrečné hromadné foto. A snad jsme šťastně dojeli domů, jelikož tento text vytváříme v autobuse 🙂

[flagallery gid=76 name=Gallery]

Záložka pro permanentní odkaz.

Komentáře jsou uzavřeny.