Veselá věda (2015)

Vážení rodiče a příznivci Veselé vědy,

moc Vám děkuji za Vaší snahu a zájem o kroužek Veselé vědy. Díky Vám všem se nám konečně kroužek naplnil a budeme začínat. První lekce bude ve Čtvrtek 15.10 v 15:00. Na základě schůzky ze školou se Vám lektor ozve s detaily ohledně místa setkání a detailů první hodiny. Zatím kroužek platit nemusíte. Tím, že začínáme později, bude i termín platby posunut tak, abyste měli možnost zaplatit až po první hodině. Věříme, že se Vám i dětem bude ktoužek líbit.. 

Budeme se těšit brzy nashledanou.              

 

P.S. Líbí se Vám aktivity Veselé vědy? Prosím sdílejte je se svými kamarády a kolegy na sociálních sítích. Pomůžete nám tím zajistit, aby se naše kroužky na školách otevřely. 

 

Martin Nouza 

koordinátor 

 

Veselá věda, z.ú. 

E: nouza.veselaveda@gmail.com

M: +420 735 860 452

www.veselaveda.cz