Ovoce a zelenina 5x denně (2016)

Žáci 7. třídy se zúčastnili výtvarné soutěže pod názvem Ovoce a zelenina 5x denně, ve které se zaměřili na téma konzumace ovoce a zeleniny během svého dne. V rámci projektu Škola podporující zdraví tak žáci budou soutěžit o nejlepší práce, mezi nimiž budou v Praze odbornou porotou vyhodnoceny ty nejzdařilejší příspěvky v dané věkové kategorii (2. stupeň). Výtvarnou formou (kresba, malba, koláž) tak naši sedmáci řešili vlastní obrázek, který mohli doplnit libovolným sloganem, textem, básničkou či jiným způsobem. Výsledkem tak jsou velmi hezké práce, mnohdy originálně pojaté. Držme tedy palce, aby byly vybrány právě některé z těchto krásných obrázků.

5x_denne_ovoce_a_zelenina_-6-a_01 5x_denne_ovoce_a_zelenina_-7-a_08 5x_denne_ovoce_a_zelenina_-7-a_07 5x_denne_ovoce_a_zelenina_-7-a_06 5x_denne_ovoce_a_zelenina_-7-a_05 5x_denne_ovoce_a_zelenina_-7-a_04 5x_denne_ovoce_a_zelenina_-7-a_03 5x_denne_ovoce_a_zelenina_-6-a_02

Záložka pro permanentní odkaz.

Komentáře jsou uzavřeny.