Ovoce a zelenina 5x denně (2016)

Žáci 7. třídy se zúčastnili výtvarné soutěže pod názvem Ovoce a zelenina 5x denně, ve které se zaměřili na téma konzumace ovoce a zeleniny během svého dne. V rámci projektu Škola podporující zdraví tak žáci budou soutěžit o nejlepší práce, mezi nimiž budou v Praze odbornou porotou vyhodnoceny ty nejzdařilejší příspěvky v dané věkové kategorii (2. stupeň). Výtvarnou formou (kresba, malba, koláž) tak naši sedmáci řešili vlastní obrázek, který mohli doplnit libovolným sloganem, textem, básničkou či jiným způsobem. Výsledkem tak jsou velmi hezké práce, mnohdy originálně pojaté. Držme tedy palce, aby byly vybrány právě některé z těchto krásných obrázků.