OHLÉDNUTÍ ZA VELIKONOČNÍM JARMARKEM (2018)

Novinkou letošního jara bylo pořádání velikonočního jarmarku, který byl spojen s pravou velikonoční atmosférou a prodejem dekorací vyrobených žáky a žákyněmi školy. Akci podpořily také děti z obou našich mateřských škol- MŠ Fit a MŠ Rafík. V sobotu 24. března jsme se podíleli na celoměstském jarmarku. O prodej v našem stánku se postaraly šikovné maminky z Unie rodičů, výtěžek z prodeje poputuje našim dětem. V úterý 27. března pak jarmark pokračoval přímo v tělocvičně školy. Tentokrát měli návštěvníci možnost nejen zakoupit si výrobky, ale mohli si smlsnout na dobrotách, které napekly maminky, babičky či přátelé školy, pro návstěvníky byl připraven punč či káva. Jarmark byl spojen s Dnem otevřených dveří a zájemci si mohli prohlédnout všechny prostory – třídy, odborné učebny, čtenářskou dílnu, šatny apod. Děkujeme všem za podporu školy nákupem velikonočních dekorací, žákům ZŠ a dětem MŠ za zhotovení krásných výrobků, rodinným příslušníkům za občerstvení a učitelům za pečlivou organizaci celé akce.

POVEDLO SE TO – díky vám všem.