Školní akce

3D tisk s Beníkem

Respirátory vyrobené v naší nové učebně na nové 3D tiskárně.

...Čtěte více »

Městské kolo v recitaci (2020)

Žáci 2. stupně Benešovky Viktorie Kroščenová, Václav Zembinský, Natálie Marcová a Michal Skupník se zúčastnili městského kola v recitaci konaného 27. února v prostorách sdružení Maryška. Ve vyrovanané konkurenci se neztratili a Václav Zembinský a Viktorie Kroščenová vybojovali dvě třetí místa. Všem žákům gratulujeme k pěkným výkonům a děkujeme za...Čtěte více »


OK v jazyce anglickém (2020)

V pátek, 28. února, proběhlo na základní škole v Havířově okresní kolo olympiády v jazyce anglickém. Naši školu školu vzorně reprezentovala žákyně 7. B třídy Le Thi Nhung (Naďa) a obsadila krásné 3. místo. Gratulujeme!

...Čtěte více »

"Člověk, jako součást společnosti" (2020)

Co je to společnost? Jak funguje demokracie? A je internet bezpečný? Zastupitel Daniel Galuszka navštívil děti školní družiny, aby s nimi krátce pohovořil na tato témata. Děti si vyzkoušely, jak funguje hlasování a skupinové rozhodnutí, dozvěděly se o nástrahách lží na internetu a objasnily si, co je to společnost a...Čtěte více »


MK jazykové soutěže (2020)

Dne 05. 02. se na ZŠ ČSA uskutečnilo městské kolo jazykové soutěže. Naši školu reprezentovali tito žáci: Anna Adámková a Nela Mihoková z 5. třídy, Adam Mihok z 6. třídy, Nhung Le Thi ze 7. B, Martina Gawliczková a Jan Malý z 8.A  a Valentýna Kohutová,  Jakub Gabzdyl a Dominik Mayer z...Čtěte více »


O Máši a 3 medvědech (2020)

1.A v knihovně na pohádce O MÁŠI a 3 MEDVĚDECH.