Školní akce

5.třída na Halloweenu (2018)

Rekordní účast! 14 žáků… Kdyby s takovým nadšením i studovali! Ale užívali si to…

Dopravní výchova 5.A na dopravním hřišti (2018)

Naší třídě se podařilo dostat se na špičku 5.tříd ve městě! Dostali jsme pochvalu.

Návštěva výstavy v Maryšce 4. třída (2018)

Navštívili jsme ve výstavní síni MARYŠKA výstavu bohumínskěho autora velice pěkných prací, pana Pavla  OPARTYHO. Žáci si to užili. Ve škole to budeme zkoušet. Uvidíme, třeba se také vylíhne takový talent.

Podzimní tvoření - netradiční třídnická hodina ve 3. A (2018)

Ve středu 17. 10. proběhla ve 3.A třídě netradiční třídnická hodina ve spolupráci třídní učitelky a paní vychovatelky Petry Kosarzové v prostorách školní družiny. Děti tvořily v různých dílničkách zajímavé podzimní výrobky, které byly velmi zdařilé. V rámci projektu "Rodiče vítáni" přišly třídnickou hodinu podpořit také...Čtěte více »


MARYŠKA - výstava obrazů (2018)

Navštívil jsme ve výstavní síni MARYŠKA výstavu obrazů. To jsme koukali! Třída 5.A.

Jablíčkový týden v 2.B (2018)

Ve dnech 8.10. – 12.10.2018 proběhl v naší třídě projekt Jablíčkový týden. Vycházel ze školního vzdělávacího programu, který klade důraz na propojení všech předmětů. Jablka jsme ochutnávali, popisovali jejich barvu a chuť, počítali i kreslili. Žáci se o jablku dozvěděli spoustu zajímavostí o jeho využití a...Čtěte více »


Maratón čtení (2018)

Již 4. rok se účastní žáci letošní 5. třídy celostání akce knihoven, doprovázejí i rodiče. Všichni žáci se vystřídali ve čtení a s textem budeme pracovat i v dílně čtení.