Městské kolo ve volejbale (2013)

Dne 13.3.2013 v tělocvičně DDM proběhlo MK ve volejbalu v kategorii starších žákyň. Družstvo starších dívek v sestavě Nikola Janoševská, Miluše Stružová z 9.B, Marketa Spěvaková, Lucie Divišová, Denisa Kučerová, Klara Erhartová z 9.A a Barbora Pozemská , Marie Ditrichová z 8.A zahájily turnaj vítězstvím  nad družstvem ZŠ ČSA. Dále porazily družstvo ZŠ Masarykové a ve finále se utkaly s favoritem soutěže družstvem gymnasia. Po prohraném prvním setu naše reprezentantky ještě potrápily soupeře ve druhém setu, kdy vedly 22:20 ale nezvládly konec, prohrály 25:23 a umístily se na 2. místě.

Děkujeme  všem účastnicím turnaje za úspěšnou reprezentaci školy a také přejeme hodně zdaru našim chlapcům ve stejné soutěži za dva týdny.

Záložka pro permanentní odkaz.

Komentáře jsou uzavřeny.