Soutěž v aerobiku po žáky a žákyně 1. stupně ZŠ (2015)

Dne 16. 6. 2015 proběhla v tělocvičně naší školy soutěž v aerobiku po žáky a žákyně 1. stupně ZŠ. Děti cvičily podle hudby s instruktorkou aerobiku. Akce se zúčastnily ZŠ ČSA, ZŠ Skřečoň a naše ZŠ. Soutěžilo se ve třech kategoriích. V kategorii prvních tříd získala Amálie Pastrnková z naší ZŠ 1. místo. Na druhém místě skončila cvičenka ZŠ Skřečoň a třetí byla žákyně školy ČSA. Druhá kategorie byla obsazena velmi dobrými závodnicemi a bylo těžké vybrat tu nejlepší. První místo získala škola ČSA, druhá byla Julie Kajzarová z 2. A naší školy a třetí byla závodnice školy Skřečoň. Úspěšná byla i Adéla Sedláčková z 2. B., která obsadila 5. místo. V třetí kategorii cvičili cvičenci i cvičenky 4. a 5. tříd. První i druhé místo získala škola Skřečoň, třetí byla závodnice školy ČSA. Naše Tallu Van Coppenolle z 5. třídy získala 4. místo.

Všem závodnicím i závodníkům děkuji za účast a přeji mnoho úspěchů v příští soutěži.

Simona Zdvomková

Záložka pro permanentní odkaz.

Komentáře jsou uzavřeny.