Šachiáda (2017)

Dne 6. června 2017 se konala v DDM Bohumín „ŠACHIÁDA“ základních škol. Zúčastnili se ji žáci od 1. – 5. ročníků 4 bohumínských škol . Za naší školu bojovalo 6 šachistů – Kristýna Ganittová, Šimon Vavříček, Dominik Molinek, Natálie Marcová, Vojtěch Böhm a Michal Skupník. Vše začalo úderem 9,00 hod. Žáci byli počítačem rozdělení do dvojic a šachové klání vypuklo. Všech 28 žáků se soustředilo jen na hru. Po devítí kolech bylo rozhodnuto. Za naší školu v kategorií chlapců skončil na 2. místě Vojtěch Böhm a v kategorií dívek zlato získala Natálie Marcová. Každý z výherců obdržel pohár a medaili. 1. místo ještě obdrželo krásnou dřevěnou šachovnici s figurkami. Závěrem bylo vyhlášování družstev podle počtu nasbíraných bodů. V této kategorii jsme obsadili 1. místo a odnesli si sladkou výhru – dort se šachovnicí. Všichni jsme si to užili a již se těšíme na další ročník.

Záložka pro permanentní odkaz.

Komentáře jsou uzavřeny.