„Zahajujeme nový seriál k zápisu žáků do 1. třídy“

Vážení rodiče,

blíží se termín zápisu žáků do 1. tříd a také do přípravné třídy. Současná epidemiologická situace nám však zatím neumožňuje se společně setkat, uspořádat tradiční Den otevřených dveří nebo Školu nanečisto.

Každá škola nyní hledá jiné možnosti, jak rodičům i dětem přiblížit školu a dění ve škole.

ZŠ na tř. Dr. E. Beneše v Bohumíně si pro vás připravila sérii prezentací a  upoutávek tak, abychom vám a vašim dětem naši školu co nejlépe představili, ukázali vám čím se škola odlišuje od ostatních škol, v čem jsme výjimeční, ale také vám nabídne důležité informace k průběhu zápisu.

SLEDUJTE proto webové stránky školy, ale také facebookový a instagramový profil, kde budeme průběžně vkládat a zveřejňovat důležité informace a zajímavé události.

Na všech těchto platformách vás budeme postupně v průběhu března seznamovat s tím, co by dítě samotné mělo umět k zápisu, co budete potřebovat k zápisu, která paní učitelka půjde s žáky do 1. třídy, co nabízí přípravná třída …A další informace, které mají za úkol vám usnadnit průběh zápisu, nebo vám pomohou v rozhodování, která škola je ta „pravá“ pro vaše dítě J.

Odkazy zde:

www.zsbenesovka.cz

www.facebook.com/ZSBenese/

www.instagram.com/zs_benesovka/

 

Vzhledem k neustále se měnící epidemiologické situace bude podobě zápisu do 1. třídy co nejdříve upřesněna!

Záložka pro permanentní odkaz.

Komentáře jsou uzavřeny.