Úvod > Škola > Aktuality > Škola nanečisto

Škola nanečisto

Škola nanečisto pro budoucí prvňáčky se bude konat ve dnech 11. 3. – 15. 3. 2024 vždy od 15.00 do 16.30 hodin v budově elokovaného pracoviště (malá škola vedle cukrárny Bastien). Cílem setkání je připravit děti hravou formou na vstup do školy a ověření jejich školní zralosti.

Celotýdenní kurz  je určen dětem předškolního věku, které nastoupí v září 2024 do 1. třídy V průběhu těchto pěti bloků si děti vyzkouší, jak to funguje v opravdové školní třídě.  V rámci lekcí se budeme věnovat rozvoji hrubé a jemné motoriky, sluchovému a zrakovému vnímání, prostorové orientaci, rozvoji slovní zásoby, čtenářské gramotnosti, řečovému projevu a početním představám, dopravní výchově a dalším zajímavým tématům. Děti si prohlédnou své budoucí působiště, seznámí se s novým prostředím a budoucími kamarády.

Na školu nanečisto je třeba se přihlásit. ZDE

S sebou pouze přezůvky, popř. pitný režim.

Těšíme se na vás.

Témata: