18 Čvn

Odhlášky stravného

Vážení rodiče,

jelikož se nám blíží konec školního roku, žádám vás o provedení posledních plánovaných odhlášek stravného a to nejpozději do čtvrtku 20.6.2019 do 11,30 hod. Poté vás prosím, nezasahujte do databáze na e-stravě a dodatečně již nic neodhlašujte. Obědy, které jste nestihli odhlásit si můžete v rámci absence vzít do jídlonosiče a nedoplatky se nebudou účtovat. V případě jakýchkoliv změn stravování u vašich dětí, co se týče změn účtu nebo odhlášení ze stravování prosím hlaste na sekretariát školy (e-mailem, telefonicky ) do 30. 6. 2019. Je to nutné pro nastavení nové databáze pro nový školní rok.

Jinak všichni strávníci budou automaticky převedeni.

Děkujeme  za pochopení.

26 Dub

Příměstský tábor (2019)

Letos už pátým rokem pořádá nezisková organizace Veselá věda kromě kroužků také příměstský tábor.

Tábor je určen pro malé badatele od 5 do 12 let, kteří rádi prozkoumávají zákonitosti ze světa přírodních věd. Věnujeme se jednoduchým, věku dětí přizpůsobeným pokusům z oblasti chemie, biologie i fyziky.

S jakými tématy pracovaly děti v minulých letech? Například při zkoumání vody jsme měřili nejen pH a určovali tvrdost, ale také zkoumali, kteří živočichové v okolí vody žijí a stavěli vodní mlýnky, abychom si vyzkoušeli sílu, jakou voda má i způsoby, jak ji využít v náš prospěch. Při práci s rostlinami si děti založily herbář, vyráběly léčivou mast i tinkturu, barvily látky rostlinnými barvivy. Letos je pro ně nachystán neméně zajímavý program.

Kromě pokusů, které provádíme uvnitř i v terénu je čas i na hry, odpočinek, prostě užívání léta a prázdnin.

15 Říj

Vánoční fotografování (2018)

Kdy?         Ve čtvrtek 1. listopadu 2018

 

Kde?        na elokovaném pracovišti ZŠ a MŠ tř. Dr. E. Beneše
                (vedle kavárny Bastien)

 

V kolik?    od 8.00 hodin


Možnosti: Sada č. 1 – Visací kalendář

                Sada č. 2 – Betlém malovaný
                  

Za kolik?  Cena sady je 250,- Kč.


Sada č. 1


Sada č. 2