24 Čvn

Výlet do DinoParku (2019)

Dne 24.6. Unie rodičů ZŠ a MŠ pořádala výlet do DinoParku pro 33 žáků 1. až 9. třídy, kteří se vyznamenali během šk. roku svými studijními, sportovními a uměleckými výkony.

28 Bře

OHLÉDNUTÍ ZA VELIKONOČNÍM JARMARKEM (2018)

Novinkou letošního jara bylo pořádání velikonočního jarmarku, který byl spojen s pravou velikonoční atmosférou a prodejem dekorací vyrobených žáky a žákyněmi školy. Akci podpořily také děti z obou našich mateřských škol- MŠ Fit a MŠ Rafík. V sobotu 24. března jsme se podíleli na celoměstském jarmarku. O prodej v našem stánku se postaraly šikovné maminky z Unie rodičů, výtěžek z prodeje poputuje našim dětem. V úterý 27. března pak jarmark pokračoval přímo v tělocvičně školy. Tentokrát měli návštěvníci možnost nejen zakoupit si výrobky, ale mohli si smlsnout na dobrotách, které napekly maminky, babičky či přátelé školy, pro návstěvníky byl připraven punč či káva. Jarmark byl spojen s Dnem otevřených dveří a zájemci si mohli prohlédnout všechny prostory – třídy, odborné učebny, čtenářskou dílnu, šatny apod. Děkujeme všem za podporu školy nákupem velikonočních dekorací, žákům ZŠ a dětem MŠ za zhotovení krásných výrobků, rodinným příslušníkům za občerstvení a učitelům za pečlivou organizaci celé akce.

POVEDLO SE TO – díky vám všem.

28 Zář

Pasování … (2015)

Ve čtvrtek 24.9.2015 se v prostorách školní družiny naší školy uskutečnilo pasování na předškoláky, prvňáky a deváťáky. Součástí akce bylo vystoupení šermířů ze skupiny Oderberg. Akce byla uspořádána ve spolupráci s Unii rodičů naší školy.

P1000462 P1000463 P1000467 P1000474

28 Led

Masopustní ples na ledě (2015)

Unie rodičů ve spolupráci s vedením školy uspořádala dne 27. ledna masopustní ples na ledě. Děti se na tuto akci moc těšily a připravily si zajímavé masky. Na ledě se proháněl indián, kostlivec, čaroděj i princezna. Díky velké nemocnosti byla však účast žáků malá. Přítomným se akce líbila, tak snad příště nás bude víc.

P1000150 P1000143

26 Kvě

Výlet do neznáma (2014)

V neděli 25.5.2014 pořádala Unie rodičů ve spolupráci s vedením školy výlet rodičů,dětí a učitelů do neznáma. Cílovou stanicí cestou vlakem se staly Mosty u Jablunkova. Po krátké chůzi asfaltovou silnicí jsme vstoupili do lesa a místy  poměrně prudkým stoupáním jsme postupovali  po červené značce. Trasa k chatě Skalka nebyla dlouhá, byla dostupná  i rodinám s menšími dětmi. Po krátké přestávce na občerstvení jsme pokračovali dále ke Kamenné chatě, kde nedávno vyrostla hezká rozhledna. Naskytl se nám kouzelný pohled do údolí Dolní a Horní Lomné a na Kozubovou. I když to ze začátku nevypadalo dobře, počasí nám nakonec moc přálo, mnozí si přivezli domů „dárek“ v podobě opálení. Děti si užili houpaček, trampolín, šlapacích autíček a jiných atrakcí, které byly dostupné u všech horských  chat. Výlet se nám všem moc líbil a doufáme, že nebyl poslední.

[flagallery gid=59]

Publikováno v Unie