MK v malé kopané (2023)

27.4. proběhlo MK v malé kopané, kterého se zúčastnilo 7 chlapeckých týmů. Pod vedením kapitána družstva Matyáše Marcola náš tým odehrál čtyři vítězné zápasy po sobě. Přitom brankář Nataniel Kunetek udržel “čisté konto”. Ve finále turnaje družstvo naší školy podlehlo družstvu ZŠ Masarykova a umístilo se na stříbrné pozici. Roman… Continue reading

MK ve volejbale (2023)

Dne 23.3.2023 chlapci a dívky naší školy se zúčastnili MK ve volejbale. Každé družstvo ukázalo, že umí hrát tuto hru na dobré úrovni. Důkazem toho byla “bramborová“ medaile. Všem reprezentantům patří naše poděkování…

OK OVOV (2023)

Dne 10.3. se 21 žáků zúčastnilo okresního kola OVOV. Jako družstvo jsme se umístili na 6. místě. V jednotlivcích nás potěšilo zlato Karla Zembinského a osobní rekordy většiny účastníků soutěže. Vítězovi a všem reprezentantům patří naše poděkování.

Silový víceboj (2022)

3. místo týmu mladších žákyň , 2. místo týmu starších žáků a 1. místo ve shybech na hrazdě Vojtěcha Antonína ze 7.A – to jsou úspěchy Benešovky v silovém víceboji, který v tomto týdnu proběhl na Gymnáziu Františka Živného. Všem sportovcům gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci školy!

Zahájení školní ligy stolního tenisu

Dne 18.11. žákovský parlament zahájil školní ligu ve stolním tenise, která byla zahájená během oslav 110. výročí založení školy. Přihlásilo se 27 žáků, kteří jsou rozdělení do třech kategorií. Vítěze poznáme na konci školního roku.