12 Led

Spolupráce žáků 3.A a 4.A (2018)

Ve čtvrtek 11.1.2018 proběhlo sportovní soutěžení žáků 3. a 4.třídy. Žáci se rozehřáli rozcvičkou. Svou obratnost a mrštnost předvedli na překážkové dráze. Závěrem si společně zahráli vybíjenou. Těšíme se na další společná setkání.

6 Led

Projekt Kvak a zbluňk (2018)

Ve čtvrtek 4.1. 2018 rozvíjeli žáci elokovaného pracoviště čtenářskou gramotnost v ročníkovém projektu "KVAK A ŽBLUŇK". Děti se seznámily s knihou "Kvak a Žbluňk jsou kamarádi" od A. Lobela, četly z nich příběhy, pracovaly s textem, vyráběly masky a loutky žabáků, příběhy si samy zahrály a nakonec zhlédly velmi pěkné loutkové představení Kvak a Žbluňk (Theatr ludem, z. s.). Tento den si děti opravdu užily!

22 Pro

Vánoční besídka v tělocvičně (2017)

Dne 22.12 se v tělocvičně uskutečnila vánoční besídka pod taktovkou žákovského parlamentu. Vystoupení tříd v tělocvičně bylo zakončeno tímto úžasným sportovním výkonem naších silových vícebojařů. Školnímu parlamentu děkujeme za organizaci.


14 Pro

Návštěva žáků z polské družební školy

V pondělí 11.12.2017 navštívili naši školu žáci z polské družební školy ze Zabelkowa. Společně s žáky 3.A prožili příjemné dopoledne. Všem se líbil výukový program Voda – zázrak přírody, který společně zhlédli v mobilním planetáriu. Dané téma pak zpracovali výtvarně. Těšíme se na další společné akce.

8 Pro

Návštěva planetária (2017)

Dne 7. prosince 2017 navštívili žáci 2.A a 3.A planetárium Johanna Palisy v Ostravě. Při vstupu do haly děti zaujalo Foucaltovo kyvadlo, dokazující otáčení Země kolem své osy. Výukový program Život stromů byl zajímavý a poučný. Planetárium určitě zase rádi navštívíme.

gallery