Beník a Dýcháček

Ve středu 28.11.2012 doslata deset habrů školní zahrada Fitškolky v centru Bohumína. Na sázení se podíleli děti i jejich učitelé spolu se zástupci města a společnosti Vemex. Dvěma z vysázených stromů na školní zahradě pak děti daly jména, a to Beník a Dýcháček.„Máme zájem na zlepšování životního prostředí. Podařilo se nám získat prostředky na zalesnění a ekologizaci komplikovaných regionů z pohledu životního prostředí a chtěli jsme  najít někoho, kdo by je opravdu potřeboval. Pátrali jsme po vhodném adeptovi v postiženém Moravskoslezském kraji a v Bohumíně na naši nabídku velice pružně zareagovali a my jsme rádi, že na sázení se podílely děti, které se ekologii učí, své stromy si pojmenovaly a budou se o ně starat,“ řekl v Bohumíně marketingový ředitel Vemexu Hugo Kysilka.

           

 

Lucie Balcarová
tisková mluvčí
Záložka pro permanentní odkaz.

Komentáře jsou uzavřeny.