OVOV (2014)

Blíží se konec školního roku a s nim i hodnocení ročního celorepublikového  projektu Odznak všestrannosti olympijských vítězů. A jako každý rok, naše školní družstvo nejlepších desetibojařů v úterý 6.5.2014 se zúčastnilo okresního kola v Havířově. V podmínkách tvrdé konkurence 11–ti družstev naší školu úspěšně reprezentovali Daniela Držiaková z 5.B, Katka Kajzarová z 6.B, Aneta Pietraczková a Tereza Horaková z 7.A, Michal Holub z 6.A, Vojtěch Pohlodka, Patrik Grygar a Jan Vrožina ze 7.A. V porovnání z minulým rokem družstvo naši školy se umístilo o tři příčky výš, na krásném 4. místě. Vynikajícího úspěchu jsme dosáhli v soutěži jednotlivců . Stříbrnou medaili přivezli Daniela Držiaková a Aneta Pietraczková a zlatou Patrik Grygar! Kromě nich do krajského kola se nominovala i Katka Kajzarova, která se umístila na krásném 4.mistě. Musíme pochválit  výborný a jeden z nejlepších sprinterských běhů Michala Holuba na 60.metrové trati. Zvláštní poděkovaní patří Janu Vrožinovi, který v poslední moment nahradil nezodpovědného a nespolehlivého Romana Černického, podal vynikající výkon, a přispěl tím do společné bodové kasičky družstva. A právě Roman Černický malém připravil naše družstvo o tento úspěch a o celoroční tvrdou přípravu na soutěž.

ovov_2014_01 ovov_2014_02 ovov_2014_03

Záložka pro permanentní odkaz.

Komentáře jsou uzavřeny.