Okresní kolo dopravní soutěže mladých cyklistů (2014)

Dne 13.5. se konalo na dopravním hřišti v Bohumíně  Okresní kolo dopravní soutěže mladých cyklistů. Naše mladé družstvo v konkurenci nejlepších družstev z celého okresu bojovalo velmi statečně. Ve všech disciplínách – tj. v jízdě zručnosti, zdravovědě, jízdě podle pravidel a v testech dopravních předpisů – podali vyrovnané a přitom skvělé výkony. Rozhodčím tak nezbylo nic jiného, než naše družstvo vyhlásit jako vítěze mladší kategorie!!! Jako vítězové získali právo zúčastnit se krajského kola této soutěže, které se uskuteční 29.-30. května ve Frenštátě pod Radhoštěm.

Naši školu reprezentovali vítězové městského kola – žáci 5.B :

  • Daniela Držiaková
  • Eliška Pětvaldská
  • Zdeněk Machyňák
  • David Urbančík

Děkujeme Daniele, Elišce, Zdeňkovi a Davidovi za skvělou reprezentaci školy a za dosažení historicky nejlepšího umístění v této soutěži pro naší školu.

Přejeme jim hodně úspěchů v krajském kole.

Záložka pro permanentní odkaz.

Komentáře jsou uzavřeny.