Slavnostní přivítání prvňáčků na Benešovce (2014)

Dne 1. září 2014 přesně v 9.00 hodin se konalo přivítání prvňáčků. Tento slavnostní akt probíhá samozřejmě na všech základních školách, a to nejen v Bohumíně. My jsme jej letos pojali dosti netradičně. Slavnostně odění žáci 1. A třídy se společně se svými rodiči, prarodiči, sourozenci a ostatními blízkými sešli v prostorách bohumínského kina K3. Zde je, po zaznění státní hymny, přivítala paní ředitelka Mgr. Barbora Bolcarovičová. Pár slov s přáním úspěšných školních let našim prvňáčkům popřál bývalý žák naší školy a nynější starosta města Bohumína Ing. Petr Vícha. S krátkým programem vystoupili žáci druhých tříd či členové souboru Radost. A pak už nastalo představování dětí a jejich „pasování“ do řad školáků. Samotného pasování se ujala třídní učitelka Mgr. Květuše Mlynkecová, dárky dětem předaly zástupkyně Unie rodičů. Na závěr děti čekalo jejich první společné vystoupení na jevišti – všem příbuzným pod vedením paní učitelky přednesly krátkou básničku. Netrpěliví školáci se poté z kina přemístili do své nové třídy, kde na ně již čekaly další dárky, nové učebnice a školní pomůcky.

P1130259 P1130272 P1130291 P1130306 P1130311 P1130327

Prvňáčky v Bohumíně vítal medvěd Beník

Záložka pro permanentní odkaz.

Komentáře jsou uzavřeny.