Městské kolo v aerobiku 2011

Ve čtvrtek 1. prosince se v tělocvičně Gymnázia konalo městské kolo v aerobiku. Naši školu reprezentovala Andrea Siwá, Tereza Schwarzová a Kristýna Mirgová z 6. ročníku a Barbora Poremská a Tereza Držiaková ze 7. ročníku. V kategorii starších žákyň se soutěže zúčastnily dívky z 9. třídy, konkrétně Míša Blahušiaková, Lucie Czeczotková, Renáta Světlíková a Tereza Malá.

V náročné konkurenci vybojovala děvčata v kategorii mladších dívek dvě ocenění. Na třetím místě se umístila Tereza Držiaková a absolutní vítězkou této kategorie se s přehledem stala Bára Poremská.

V kategorii starších žákyň dosáhla nejlepšího umístění Lucie Czeczotková, která obsadila 5. místo.

Všem dívkám děkujeme za vzornou reprezentaci školy a vítězkám gratulujeme.

Záložka pro permanentní odkaz.

Komentáře jsou uzavřeny.