Městské kolo v plavání 2011

V útery 1.11 v bohumínském aquacentrumu proběhlo MK v plavání . Letos družstvo naší školy soutěžilo jen v mladší kategorii  dívek a chlapců.  Ještě před týdnem jsme byli připraveni zaútočit na medailová místa . Bohužel, už den před soutěži dvě naše nejlepší plavkyně onemocněli a Pavliková Adela ze 7.třídy nedorazila na soutěž vůbec. Ještě že máme opravdové bojovnice v 6. a 5. ročnících! Velké poděkování patří Katce Hekelové, Kristině Bodišové, Katce Bohmové z 6.A a Miše Svěrkošové z 5.B. a Tereze Držiakové z 7.A. Ale jejich snaha byla zmarněna již výše zmiňovanou Pavlikovou Adelou a tak družstvo dívek skončilo pate. Jiná situace byla v kategorii chlapců. Družstvo v sestavě Tomáš Chrupka, David Urbanek, Martin Čimbora ze 7.A, Robert Fonti, Vojta Pohlodka ze 6.A a Vojta Čepelák z 5.A vybojovali dva třetí místa ve štafetách a Vojtěch Čepelák získal zlatou medaili na 50 metrů prsa. Gratulujeme a děkujeme za aktivní a úspěšnou reprezentaci školy!

Záložka pro permanentní odkaz.

Komentáře jsou uzavřeny.