Dětský svět a Svět techniky (2014)

Dne 14. 10. proběhla první společná akce dětí z Fit školky ze třídy Človíčků a dětí 6. B základní školy. Strávili jsme příjemné dopoledne skládáním puzzles na téma povolání – práce to byla napínavá a poměrně složitá. Ale společnými silami jsme to dokázali a odměnou nám byla bouřlivý potlesk spolužáků. Po výtvarné aktivitě jsme se vydali do Ostravy do oblasti Dolních Vítkovic, kde  maloušci navštívili výstavu Dětský svět a velcí Svět techniky. Po návratu do školy žáci 6. B vypracovali plakát pod názvem Technika kolem nás. Zamysleli jsme se nad vývojem techniky od začátku 19. století po dnešek a také jsme diskutovali o technických vymoženostech, se kterými se denně setkáváme. Akce se velmi vydařila, malí s velkými si popovídali, pohráli a užili si společnou práci.
[flagallery gid=69 name=Gallery]