Akce ve spolupráci s knihovnou – říjen (2014)

Během měsíce října proběhlo hned několik akcí ve spolupráci s Knihovnou K3 Bohumín, do kterých se zapojili i žáci 2. stupně v rámci hodin českého jazyka. Mimo klasických knihovnických lekcí a besed, kterých se žáci účastní každoročně, absolvovali další akce. Hned 6. října proběhla první z nich. Jednalo se o tzv. scénické čtení knihy „Deník malého poseroutky“, bestselleru v knihách pro děti a mládež. Žákům 7. tříd byla předčítána a zčásti dramatický ztvárněna ukázka z této knihy. V dalších dnech se třída 7.B zúčastnila tradiční akce „Velcí čtou malým“ a v neposlední řadě probíhal v prostorách knihovny ve dnech 9. a 10. října „Čtenářský maraton aneb čtení není nikdy dost“, do kterého se zapojili i žáci naší školy. Úkolem bylo přečíst co nejvíc stran z pohádkových knih a oblíbených spisovatelů.

K3_MK_4243_1 K3_MK_4245_1 K3_MK_4248_1 K3_MK_4249_1