Velikonoční dílničky 2012

Netradiční tvůrčí odpoledne si pro děti z MŠ FIT připravili žáci a žákyně osmých tříd a devátého ročníku.
V úterý 3. dubna přišly děti z mateřské školky se svými paní učitelkami na Základní školu E. Beneše a společně s velkými kamarády se pustili do velikonočního tvoření. Každý si vlastnoručně vyrobil zajíčka, kuřátko a vyškrábal velikonoční vajíčka. Po téměř dvou hodinách pilné práce se všechny děti mohly pochlubit rodičům, kteří si pro ně na základní školu přišli, svými povedenými výrobky.
Společné odpoledne se malým i velkým dětem moc líbilo a určitě si něco podobného zopakujeme.
Organizace: Mgr. S. Zdvomková, Bc. L. Kolarczyková, Mgr. J. Sitková, Mgr. Z. Országová, Mgr. S. Krpcová

[flagallery gid=8 name=Gallery]

Záložka pro permanentní odkaz.

Komentáře jsou uzavřeny.