Školní kolo v recitaci (2015)

Příjemně strávená hodinka čekala soutěžící, kteří se odpoledne 10. února 2015 zapojili do recitačního klání. Dvanáct žáků druhého stupně bojovalo se svým přednesem o postup do městského kola konající se ve středu 18. února. O umístěni jednotlivých žáků již tradičně rozhodovala komise, ta byla v letošním roce rozšířená o tři členky školního  dramatického kroužku.  V mladší kategorii, zahrnující 6. a 7. třídy, se na 3. místě umístila Klára Maňáková (7. B), 2. místo patří Michalu Navratovi (6. B) a vítězkou se stala Kateřina Kochová (7. A). Ve starší kategorii, mezi 8. a 9. třídami, 3. místo vybojovala Kristýna Bodišová (9. A), 2. místo patří Tereze Horákové (8. A) a 1. místo obsadila Simona Strzondalová (8.A). Šestici umístěných gratulujeme a všem zúčastněným děkujeme za pěkné výkony.

IMG_0183

Záložka pro permanentní odkaz.

Komentáře jsou uzavřeny.