Běh do schodů (2016)

Dne 25.2. proběhla v prostorách naší školy sportovní akce "běh do schodů" pořádaná žákovským parlamentem. Kdo jste byli přítomni, tak můžete potvrdit, že se akce povedla a účastníci i pořadatelé se dobře pobavili. Doufáme, že se nám podařilo založit každoroční tradiční akci. A  kdo vlastně vyhrál? V kategorii 1. a 2. tříd zvítězil  mezi chlapci Šimon Vavříček a mezi dívkami Laura Malinovská. V kategorii třetích až pátých tříd zvítězil Michal Hladík a Klára Balážová. Kategorii šestých a sedmých tříd ovládl Jakub Lindovský s Janou Deutschovou. No a mezi nejstaršími žáky z osmých a devátých tříd byli nejrychlejší Michal Holub s Adrianou Balážovou. Speciální kategorii rodičů s dětmi vyhrál Michal Hladík s tatínkem. Celkově nejrychlejším závodníkem byl Jakub Lindovský s časem 10:40 s a mezi dívkami nejrychleji běžela Klára Balážová s časem 11:83 s. Uvidíme, zda se příští rok podaří tyto časy překonat.
Na závěr  jednu malou poznámku. Kdo se přihlási na závod a pak nepřijde, měl by svou neúčast  předem nahlásit pořadatelům či jinak se omluvit. Neúčast těchto žáků zbytečně pak komplikuje pořadatelům jejich práci.

Děkujeme všem závodníkům a příště zase na nějaké školní akci AHOJ!!

Beh_do_schodu_2016_01 Beh_do_schodu_2016_02 Beh_do_schodu_2016_03 Beh_do_schodu_2016_04 Beh_do_schodu_2016_05 Beh_do_schodu_2016_06 Beh_do_schodu_2016_07

Záložka pro permanentní odkaz.

Komentáře jsou uzavřeny.