Nocování v družině (2016)

Že je školní družina jen pro žáky prvního stupně? Tak tohle u nás ve škole neplatí! Družina je otevřena všem klukům a holkám naší školy. Například v pátek 23. září 2016 během noci těm nejstarším, tedy deváťákům. Společné nocování začalo – jak jinak než pořádnou večeří. Po vydatné první večeři byla využita tělocvična školní družiny a nastal čas sportování. Poté se, již za veliké tmy, všichni vydali na večerní procházku k Antošovické lávce. No a protože během vycházky v přírodě klukům a holkám pořádně vyhládlo, vrhli se společně na přípravu druhé večeře – tentokrát to byly toasty. S plnými bříšky a příjemně unaveni se všichni uvelebili ve svých spacácích a oddali se příjemnému usínání… Ráno je čekala už jen snídaně formou švédských stolů, úklid a rozchod domů. Veříme, že si to všichni pořádně užili a budou mít nač vzpomínat!

Záložka pro permanentní odkaz.

Komentáře jsou uzavřeny.