Návštěva ZOO Ostrava (2017)

Ve čtvrtek 5. října se někteří žáci naší školy vydali do ZOO Ostrava. Již druhým rokem finančně přispíváme na chov pandy červené. Ta byla naším hlavním cílem, neboť dne 18.června 2017 se narodilo v ostravské ZOO již druhé mládě. Dnes už víme, že je to sameček. Mládě se ještě donedávna ukrývalo v boudách umístěných v různých částech výběhu a bylo viděno jen velmi vzácně. V tomto období už ale aktivně prozkoumává výběh a my jsme měli štěstí – přišlo se na nás podívat! Návštěvu jsme spojili i s výukovým programem, ve kterém jsme se dozvěděli spoustu informací o zvířatech. Dopoledne uteklo jako voda a my se již dnes těšíme na další návštěvu. Pokud chcete vidět, jak mládě pandy červené prozkoumává svět, sledujte následující video…Záložka pro permanentní odkaz.

Komentáře jsou uzavřeny.