Exkurze – Svět techniky aneb cesta za povoláním

Den před pololetním vysvědčením jsme se my „osmáci“ a „deváťáci“ rozhodli popřemýšlet o své budoucnosti a navštívili jsme Svět techniky v Ostravě. Byl pro nás připravený program s názvem „Živá knihovna povolání a studijních možností“, kde nám představili své profese konkrétní lidé, kteří je vykonávají a na ně navázali studenti, kteří se na taková povolání připravovali a mohli nám tak podat nejbližší informace o daném oboru. V expozici byla rozptýlena stanoviště všech prezentujících firem a škol, takže jsme si mohli individuálně všechny projít a činnosti v expozici vyzkoušet.  Všichni příchozí žáci obdrželi slosovatelnou nálepku. V závěru programu proběhla tombola, v níž jsme mohli vyhrát zajímavé ceny. A tak se i stalo. Štěstěna padla i na jednu žákyni naší školy, která vyhrála dort.

Celá akce se nám moc líbila, vřele doporučujeme…

Záložka pro permanentní odkaz.

Komentáře jsou uzavřeny.