MK recitační soutěže (2019)

Dne 28. 2. 2019 se konalo jako každoročně MK  dětských recitátorů. V letošním roce se místo konání přesunulo do velkého sálu ZUŠ Bohumín. Naši školu reprezentovali  v III. kategorii Václav Zembinský (6. B) a Natálie Marcová (7. A),  ve IV. kategorii pak Jana Deutschová (9. A).  Hlavními kritérii, na které se všichni soutěžící museli připravit, byla přirozenost dětského projevu a vybavenost recitátora, umělecká hodnota textu, přiměřená interpretační úroveň, schopnost uchopit text a tvořivě ho interpretovat, celková úroveň a kultura projevu. Výkony žáků byly na vysoké úrovni. A přestože se naši žáci neumístili na žádném z postupujících míst, zaslouží si velkou pochvalu, protože byli dobře připraveni a svůj úkol zvládli na jedničku.

Záložka pro permanentní odkaz.

Komentáře jsou uzavřeny.