Adaptační pobyt – 6.A (2019)

Pátek
Ještě Vám přinášíme momentky z posledního dne adaptačního pobytu. Snad budete vzpomínat se spokojeností a slzou v oku z Hrádku. Kdo chtěl, mohl se dobrovolně zvěčnit na louce za zvoničkou Sv. Isidora.

Čtvrtek
Časně z rána jsme vyrazili na Loučku, aby nás nezastihlo nepříznivé počasí. Nepodařilo se, pod stromy jsme se museli schovávat před deštěm a kroupami. Jelikož počasí nebylo odpoledne stále příznivé, tak naši šesťáci měli kreativní chvilku s textilem a svou fantazií. Den jsme zakončili za tmy, stezkou odvahy ke kapličce sv. Isidora. Všichni statečně došli tam a zase zpátky.

Středa
Dnešní den byl skoro celý strávený venku. Společnost nám dělaly kravky, který se koukaly jak hrajeme, fotbal, přehazovanou, hážeme na basketbalový koš. Odpolední část dne se nesla ve znamení lesa. Měli jsme turnaj o krále a královnu střelců. No a večer jsme pogratulovali našemu oslavenci a pořádně si zatančili na diskotéce.

Úterý

Ráno začíná pořádnou snídaní. Protože nám počasí úplně nepřálo, tak jsme museli strávit první část dne na chatě. Hrála hudba (i živá) , proběhl turnaj ve stolním tenise a zkoušeli jsme nové společenské hry. Když jsme se posilnili výborným obědem, tak jsme vyrazili na výšlap na Filipku. Po cestě jsme vyzkoušeli zajímavé venkovní hry. A na závěr dne jsme si u táborového ohně mohli opéct párek a zazpívat si spolu s kytarou.

Pondělí

Dojeli jsme bez nehody. Vyšlo nám krásné počasí, abychom si mohli prohlédnout krásné Beskydské okolí. Dnes jsme využili sportoviště s elánem a chutí. A chuť nám zůstala i na večeři, když se podávala domácí pizza. Zdravíme všechny doma.