Vánoční tvoření ve školní družině (2019)

V čase adventním byla dne 5.12.2019 pořádaná akce ve školní družině Vánoční tvoření s žáky 3.B třídy a jejich rodiči. Celé tvoření vedla paní vychovatelka Světlana Galuszková s třídní učitelkou Mgr. Darinou Štverkovou. Za doprovodu koled si žáci mohli vyrobit pěknou vánoční dekoraci dle vlastního výběru. Materiální zajištění bylo velmi bohaté, od recyklačního materiálu až po přírodniny. K tvoření používali nástroje, například tavnou pistoli, zahradnické nůžky, nůž, nůžky na papír. Žáci si vyzkoušeli techniku aranžování. Výsledkem kreativní práce byly vánoční dekorační stromečky na stůl, adventní věnce. Společně jsme prožili pěkné odpoledne a naladili jsme se na blížící se čas Vánoc.

vychovatelka Světlana Galuszková

třídní učitelka Mgr. Darina Štverková

Záložka pro permanentní odkaz.

Komentáře jsou uzavřeny.