Čertovská diskotéka ve školní družině (2019)

Dne 3.12.2019 proběhla ve školní družině při ZŠ Dr. E. Beneše Bohumín – Čertovská diskotéka v prostorách tělocvičny. Čerti a čertice se úvodem předvedli ve svých strašidelných kostýmech. K doprovodu promenády hrála reprodukovaná čertovská hudba. Odborná porota vybrala nejstrašidelnější masky a kostýmy. Výherci získali malý dáreček. Všichni čerti a čertice se společně vyfotili. Každý účastník v kostýmu obdržel sladkou odměnu. Poté začala veselá zábava a diskotéka. Prožili jsme pěkné odpoledne a už se zase těšíme na další společnou akci.

                                                  Vychovatelky

Petra Kosarzová

                                                                     Světlana Galuszková

                                                                     Andrea Bútorová

Záložka pro permanentní odkaz.

Komentáře jsou uzavřeny.