„V síti“

Vážení rodiče,

rádi bychom Vás informovali o tom, že se v Bohumíně bude promítat radikální dokumentární film o zneužívání dětí na internetu s názvem „V síti“, který byl natočen pod dohledem expertů (ředitelky Linky důvěry, psycholožky, sexuoložky, právníka a kriminalisty se specializací na kyber-kriminalitu).

V rámci prevence patologických jevů jej v předpremiéře shlédnou koncem ledna učitelé bohumínských škol. Film má pak  premiéru v únoru a hned z kraje března bude zařazen do režimu školního promítání  bohumínským žákům 7.  až  9. ročníků s dotací z rozpočtu města.

Pro veřejnost bude tento celovečerní film  promítán   2. a  4. března taktéž v kinosále K3 Bohumín.  Budeme rádi, když si s předstihem naplánujete čas a nenecháte si jej ujít.

Hlavní linka filmu sleduje experiment, pomocí kterého autoři šokují veřejnost a zviditelňují, s čím se v online prostoru potýkají děti již ve věku od cca  11 let.

Záložka pro permanentní odkaz.

Komentáře jsou uzavřeny.