Základní škola “Benešovka” spouští interaktivní upoutávky pro budoucí prvňáčky

BOHUMÍN – Na 7. a 8. dubna Bohumín vyhlásil zápisy do prvních tříd základních škol zřizovaných městem. Komunikace s rodiči budoucích prvňáčků se podobně jako vloni touto dobou přesouvá zejména do on-line prostoru. O samotné podobě zápisů rozhodne až epidemická situace na přelomu března a dubna.

Den otevřených dveří ani oblíbenou „Školu nanečisto“ nemůže uspořádat ani Základní škola na tř. Dr. E. Beneše v Novém Bohumíně. Svou pozornost proto soustředí na web www.zsbenesovka.cz, Facebook a Instagram. Připravila sérii prezentací a upoutávek, kterými školu představí, ukáže zázemí i vybavení a upozorní na výjimečnosti.

Vzhledem k momentální situaci, kdy nejsme schopni se setkat s dětmi ve škole osobně a zákonným zástupcům při této příležitosti předat potřebné informace, spoléháme na sílu a moc sociálních sítí. Věříme, že takto se všechny informace k rodičům včas dostanou,“ uvedla ředitelka školy Barbora Bolcarovičová s tím, že rodiče se mohou s dotazy obrátit na školu také telefonicky nebo e-mailem.

Alternativní cestou škola rodičům v průběhu března připomene, co by dítě samotné mělo umět k zápisu, co budete potřebovat k zápisu, která paní učitelka půjde s žáky do 1. třídy, co nabízí přípravná třída (zápis do přípravné třídy bude 13. května).

Zdroj: MěÚ Bohumín

Záložka pro permanentní odkaz.

Komentáře jsou uzavřeny.