V rytmu zdraví

Internetový kurz zdravého životního stylu

Internetový kurz v nesoutěžní části probíhá na stránkách www.vrytmuzdravi.cz (dále jen „internetové stránky“) po celý rok (dále jen „nesoutěžní část“). Internetový kurz V rytmu zdraví 2022 v jeho soutěžní části bude zahájen 10. 10. 2022 a ukončen 28. 2. 2023 (dále jen „soutěžní část“). Od 26. 9. 2022 soutěžní části kurzu předchází povinná registrace pedagogů a tříd.

Internetový kurz je určen primárně žákům základních škol, ale zúčastnit se ho může nesoutěžně kdokoliv. Cílem kurzu není předávat poznatky o hubnutí, tj. účastník zde nenalezne žádné návody na redukční diety, potravinové doplňky nebo jiné přípravky či přístroje určené pro podporu redukčního režimu.

Součástí internetového kurzu je soutěžní část, resp. soutěž o hodnotné ceny (dále jen „soutěž“), které se však mohou zúčastnit právě jen žáci pátých tříd základních škol v ČR.

Soutěž není hazardní hrou ve smyslu zákona 186/2016 Sb., o hazardních hrách, ve znění pozdějších předpisů (dále jen „zákon o hazardních hrách“) neboť nenaplňuje definiční znaky hazardní hry ve smyslu ustanovení § 3 odst. 1 zákona o hazardních hrách, tzn. postrádá prvek sázky, jejíž návratnost se nezaručuje a současně o výhře nebo prohře nerozhoduje zcela nebo zčásti náhoda nebo neznámá okolnost.

Cíl internetového kurzu

Cílem internetového kurzu je vzdělávat žáky základních škol v oblasti zdravého životního stylu, nakládání s potravinami a udržitelnosti. Internetový kurz umožňuje pomocí moderních vzdělávacích postupů předávat účastníkovi teoretické i praktické poznatky z oblasti výživy, pohybové aktivity, pitného režimu, duševní hygieny, udržitelnosti, ekologie. Cílem kurzu není předávat poznatky o hubnutí, tj. účastník zde nenalezne žádné návody na redukční diety, potravinové doplňky nebo jiné přípravky či přístroje určené pro podporu redukčního režimu.


Vstup na stránku V rytmu zdraví ZDE.


Výsledky 5. A,

Komentáře jsou uzavřeny.