Školní sportovní výsledky

MK v atletice (2018)

Dne 20.6. proběhlo na ZŠ ČSA MK v atletice. 25 našich nejlepších atletů reprezentovalo naši školu a získali 2 zlaté ( Pavel Bílý ve vrhu kouli a Vojtěch Pončik v hodu míčkem ), 2 stříbrné ( Klára Balažová v běhu na 60 m a Jakub Krosčen...Čtěte více »


MK malá kopaná (2018)

7.6. v hale Bospor proběhlo MK v malé kopané. Družstvo ZŠ Beneše v sestavě Vojtěch Kubica, Patrik Licek, Pavel Bílý, Radim Kubiš, Dominik Foltýn, Sebastián Kunetek a Pavel Orihel se umístili na 3.místě. Navíc Pavel Orihel získal cenu pro nejlepšího střelce turnaje. Reprezentantům školy gratulujeme !Čtěte více »


MINIVOLEJBAL (2018)

29.5.2018 proběhl turnaj bohumínských škol. Naši školu reprezentovali tři chlapecká a jedno dívčí družstvo. Celkem se soutěže zúčastnilo dvacet družstev ze čtyř škol. Do finálové skupiny se probojovala dvě družstva "Benešovky". Na 3. místě se umístilo družstvo v sestavě Marek Deutsch, David Tomášek a Jan Malý....Čtěte více »


Štafetové běhy (2018)

15.5.2018 v areálu Gliňoč se uskutečnily štafetové běhy bohuminských škol. Největšího úspěchu dosáhli chlapci 6. a 9.ročniku, kteří se umístili na 3.místě. Na snímku “bronzoví” žáci 9.A třídy Šimon Grabovski, Pavel Orihel, Jakub Lindovský a Patrik Licek.

Běh ulicemi města (2018)

Naše štafeta ve složení Bára Špičková, Pavel Orihel, Patrik Licek (9.A) a Amálka Pastrnková (4.A) doslova vybojovala 3. místo. Hrdinkou dne se stala Amálka Pastrnková ze 4. A třídy. Obsadila v individuální kategorii krásné 1. místo a úspěšně nahradila členky školní štafety z...Čtěte více »


OK OVOV (2018)

Dne 2.5. družstvo Benešovky získalo 8.misto na OK OVOV, které se konalo v Havířově.

...Čtěte více »

Soutěž v aerobiku (2018)