Unie rodičů

Vážení rodiče,
na škole již několik let pracuje Unie rodičů.
Rádi a dobrovolně se aktivně zapojujeme do akcí  a soutěží, pořádaných ve spolupráci se školou.

 

Zveme všechny rodiče na všechny pořádané akce!!!!

 

Stanovy

UNIE pokladní kniha 2015-2016

Pořádané akce

Pasování ... (2015)

P1000462

Ve čtvrtek 24.9.2015 se v prostorách školní družiny naší školy uskutečnilo pasování na předškoláky, prvňáky a deváťáky. Součástí akce bylo vystoupení šermířů ze skupiny Oderberg. Akce byla uspořádána ve spolupráci s Unii rodičů naší školy.

Čtěte více »


Masopustní ples na ledě (2015)

P1000150

Unie rodičů ve spolupráci s vedením školy uspořádala dne 27. ledna masopustní ples na ledě. Děti se na tuto akci moc těšily a připravily si zajímavé masky. Na ledě se proháněl indián, kostlivec, čaroděj i princezna. Díky velké nemocnosti byla však účast žáků malá. Přítomným...Čtěte více »


Výlet do neznáma (2014)

V neděli 25.5.2014 pořádala Unie rodičů ve spolupráci s vedením školy výlet rodičů,dětí a učitelů do neznáma. Cílovou stanicí cestou vlakem se staly Mosty u Jablunkova. Po krátké chůzi asfaltovou silnicí jsme vstoupili do lesa a místy  poměrně prudkým stoupáním jsme postupovali  po...Čtěte více »


Halloween (2013)

Svátek nadpřirozena – Halloween byl k nám přenesen z anglosaských zemí. Žáci, rodiče a učitelé naší školy se rozhodli večer nadpřirozených věcí uskutečnit. Fantazie v přípravě masek neznala mezí. A tak se v prvním listopadovém podvečeru u naší školy sešla směsice příšerek. Postavy všech známých...Čtěte více »


Pálení čarodějnic + opékání párků (2013)

Elokované pracoviště – bývalá polská škola

[flagallery gid=34 name=Gallery]

...Čtěte více »

Maškarní ples (2013)

sál Bochemie

[flagallery gid=35 name=Gallery]

...Čtěte více »